Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vidik luster 18090 (Ø50 cm), 3xE27, IP20, siviID EK000571401
Vidik luster 18090 (Ø50 cm), 3xE27, IP20, siviID: EK000571401
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 58,57 €
Luster-moderna klasika. Elegantni luster daje toplo osvjetljenje zajedno sa posebno dizajniranim ukrašenim staklom idealan je dodatak klasičnom stilu uređenja. Luster će se svojim elegant...
Saznaj više
Dostavljamo već od 27.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Luster-moderna klasika. Elegantni luster daje toplo osvjetljenje zajedno sa posebno dizajniranim ukrašenim staklom idealan je dodatak klasičnom stilu uređenja. Luster će se svojim elegantnim izgledom odlično uklopiti u spavaću sobu, hodnik, dnevni boravak ili blagovaonu. Luster će pružit zaista ugodno i dovoljno osvjetljenje za vaš prostor.
- Grlo: E27
- Broj izvora: 3
- Max.snaga žarulje: 60 W
- Žarulje uključene: Ne
- Promjer / širina (u mm): 500
- Visina (u mm): 230
- Napon / Frekvencija: 220-240V~50/60Hz
- Materijal: Staklo + metal
- IP zaštita: IP20
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Siva |
| Brand | Vidik |
| Snaga | 60 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 23 cm |
| Širina | 50 cm |
| Dubina | 50 cm |