Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Viseća svjetiljka BLACKY, 8xE14, IP20, crnaID EK000568141
Viseća svjetiljka BLACKY, 8xE14, IP20, crnaID: EK000568141
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 480,72 €
- Cijena
- 359,99 €
-10% uz Diners Club 💳
Ova ovjesna svjetiljka BLACKY izrađena je od crnog metala s naočalama u boji dima. Osam visećih naočala pojedinačno je u svojoj prezentaciji i veličini. Ova izbočena, umjetnička svjetiljka od 120 c...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ova ovjesna svjetiljka BLACKY izrađena je od crnog metala s naočalama u boji dima. Osam visećih naočala pojedinačno je u svojoj prezentaciji i veličini. Ova izbočena, umjetnička svjetiljka od 120 cm ima osam E14 utičnica (s maksimalno 40 vata), koje omogućuju slobodan izbor žarulja. Zbog svoje dugovječnosti i uštede energije preporučujemo LED žarulje. Ova privjesak je idealna za vaš dnevni boravak i blagovaonicu.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crna |
| Brand | GLOBO |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E14 |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 120 cm |
| Širina | 34 cm |
| Dubina | 94 cm |