Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Viseća svjetiljka GREGOR, 3xE27, IP20, crna (priroda)ID EK000568190
Viseća svjetiljka GREGOR, 3xE27, IP20, crna (priroda)ID: EK000568190
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 60,88 €
- Cijena
- 49,99 €
-10% uz Diners Club 💳
Ova ukrasna privjesak svjetiljka impresionira svojim modernim dizajnom i postaje žarište vašeg dnevnog boravka. Privjesak se sastoji od tri utičnice E27 koje vise sa stropa na crnim kabelima. Visin...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ova ukrasna privjesak svjetiljka impresionira svojim modernim dizajnom i postaje žarište vašeg dnevnog boravka. Privjesak se sastoji od tri utičnice E27 koje vise sa stropa na crnim kabelima. Visina privjesak svjetiljke može se podesiti pomoću drvenog stupa, ukupno 120 cm jednostavnim omatanjem. Utičnice E27 omogućuju vam korištenje žarulja po vašem izboru, do maksimalne snage od 60 vata. S drugim modelima ove serije možete uljepšati svoj dnevni boravak.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crna |
| Brand | GLOBO |
| Snaga | 60 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 120 cm |
| Širina | 5 cm |
| Dubina | 60 cm |