Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica GOLD, E27, crno/zlatnaID EK000500483
Visilica GOLD, E27, crno/zlatnaID: EK000500483
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 85,19 €
Visilice GOLD, crno/zlatna, metal/staklo, 20 x 20 cm, visina 116 cm, podesvia visina, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 11.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilice GOLD, crno/zlatna, metal/staklo, 20 x 20 cm, visina 116 cm, podesvia visina, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crno/Zlatna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 116 cm |
| Širina | 20 cm |