Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica ROE, 4 x E14, zlatnaID EK000500914
Visilica ROE, 4 x E14, zlatnaID: EK000500914
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 343,63 €
Visilica ROE zlatna, metal/staklo, 81 x 15 x 36-76 cm, podesiva visina, promjer kugli 15 cm, 4 x E14 40 W.
Saznaj više
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica ROE zlatna, metal/staklo, 81 x 15 x 36-76 cm, podesiva visina, promjer kugli 15 cm, 4 x E14 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Zlatna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E14 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 76 cm |
| Širina | 81 cm |