Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Visilica TATOO, E27, crnaID EK000501733
Visilica TATOO, E27, crnaID: EK000501733
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 50,00 €
Visilica TATOO, crna, metal, 18 x 18 cm, visina 114 cm, promjer sjenila 18 cm, visina 17 cm, duljina kabla 90 cm, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 24.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Visilica TATOO, crna, metal, 18 x 18 cm, visina 114 cm, promjer sjenila 18 cm, visina 17 cm, duljina kabla 90 cm, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Visilice |
| Boja | Crna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 114 cm |
| Širina | 18 cm |