Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vidik zidna svjetiljka 19283 (Ø13 cm), E27, IP20, crnaID EK000571468
Vidik zidna svjetiljka 19283 (Ø13 cm), E27, IP20, crnaID: EK000571468
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 20,46 €
Ova zidna svjetiljka svojim dizajnom će se uklopiti u svaki životni prostor. Zidna svjetiljka ima mogućnost namještanja svjetlosti prema gore i dolje. Zidna svjetiljka pogodna je za prost...
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ova zidna svjetiljka svojim dizajnom će se uklopiti u svaki životni prostor. Zidna svjetiljka ima mogućnost namještanja svjetlosti prema gore i dolje. Zidna svjetiljka pogodna je za prostore dnevnih boravaka, spavaćih soba i ostalih prostorija. Ova zidna svjetiljka sa on-off prekidačem bit će privlačan dodatak svakog doma.
- Grlo: E27
- Broj izvora: 1
- Max.snaga žarulje: 60W
- Žarulje uključene: Ne
- Promjer / širina (u mm): 130
- Visina (u mm): 150
- Napon / Frekvencija: 220-240V~50/60Hz
- Materijal: Metal
- IP zaštita: IP20
- Ostalo: S PREKIDAČEM
| Tip proizvoda | Zidne svjetiljke |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Siva |
| Brand | Vidik |
| Snaga | 60 W |
| Vrsta grla | E27 |
| IP zaštita | IP20 |
| Glavni materijal | Metal |
| LED | Ne |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 15 cm |
| Širina | 13 cm |
| Dubina | 13 cm |