Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Zidna svjetiljka ASPENDOS, 36 cm, E27, crnaID EK000500551
Zidna svjetiljka ASPENDOS, 36 cm, E27, crnaID: EK000500551
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 86,22 €
Zidna svjetiljka ASPENDOS crna, metal, promjer 36 cm, visina 12 cm, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Zidna svjetiljka ASPENDOS crna, metal, promjer 36 cm, visina 12 cm, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Zidne svjetiljke |
| Boja | Crna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 12 cm |
| Širina | 36 cm |
| Dubina | 36 cm |