Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Zidna svjetiljka BOAT, E27, zlatnaID EK000501406
Zidna svjetiljka BOAT, E27, zlatnaID: EK000501406
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 61,43 €
Zidna svjetiljka BOAT zlatna, metal, 22 x 42 cm, visina 23 cm, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 15.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Zidna svjetiljka BOAT zlatna, metal, 22 x 42 cm, visina 23 cm, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Zidne svjetiljke |
| Boja | Zlatna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 23 cm |
| Širina | 42 cm |