Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Zidna svjetiljka FAZLI, 2 x E14, zlatnaID EK000500924
Zidna svjetiljka FAZLI, 2 x E14, zlatnaID: EK000500924
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 160,83 €
Zidna svjetiljka FAZLI, zlatna, metal/staklo promjer 15 cm ( 2x) ukupna dimenzija 32 x 27 x 72 cm, 2 x E14, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 12.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Zidna svjetiljka FAZLI, zlatna, metal/staklo promjer 15 cm ( 2x) ukupna dimenzija 32 x 27 x 72 cm, 2 x E14, 40 W.
| Tip proizvoda | Zidne svjetiljke |
| Boja | Zlatna |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E14 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 72 cm |
| Širina | 32 cm |