Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Zidna svjetiljka HILAL, E27, crno /bijelaID EK000501398
Zidna svjetiljka HILAL, E27, crno /bijelaID: EK000501398
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 94,32 €
Zidna svjetiljka HILAL, crno /bijela, metal/staklo, 15 x 25 cm, visina 44 cm, promjer sjenila 15 cm, visina 15 cm, E27, 40 W.
Saznaj više
Dostavljamo već od 11.06.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Zidna svjetiljka HILAL, crno /bijela, metal/staklo, 15 x 25 cm, visina 44 cm, promjer sjenila 15 cm, visina 15 cm, E27, 40 W.
| Tip proizvoda | Zidne svjetiljke |
| Boja | Crno/Bijela |
| Brand | N/A |
| Snaga | 40 W |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Žarulja uključena | Ne |
| Visina | 44 cm |
| Širina | 25 cm |