Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Vidik Vanjska zidna svjetiljka 17165 (Ø25 cm), E27, IP44, zlatnaID EK000571390
Vidik Vanjska zidna svjetiljka 17165 (Ø25 cm), E27, IP44, zlatnaID: EK000571390
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 70,68 €
Elegantna i jednostavna vanjska zidna svjetiljka izrađena od kvalitetnog metala u antik zlatnoj boji. Jednostavna za ugradnju ispred ulaza ili na trijem. Svjetiljka ima IP44 zaštitu i pog...
Saznaj više
Dostavljamo već od 27.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Elegantna i jednostavna vanjska zidna svjetiljka izrađena od kvalitetnog metala u antik zlatnoj boji. Jednostavna za ugradnju ispred ulaza ili na trijem. Svjetiljka ima IP44 zaštitu i pogodna je za vanjske utjecaje.
- Grlo: E27
- Broj izvora: 1
- Max.snaga žarulje: 40
- Žarulje uključene: Ne
- Promjer / širina (u mm): 250
- Visina (u mm): 540
- Napon / Frekvencija: 220-240V~50/60Hz
- Materijal: Metal + plastika
- IP zaštita: IP44
| Tip proizvoda | Vanjska zidna rasvjeta |
| Jamstvo | 2 god |
| Boja | Crna |
| Brand | Vidik |
| Visina | 54 cm |
| Dubina | 25 cm |
| Širina | 25 cm |
| Žarulja uključena | Ne |
| LED | Ne |
| IP zaštita | IP44 |
| Vrsta grla | E27 |
| Glavni materijal | Metal |
| Snaga | 40 W |