INTEX Easy Set bazen set, 366x76 cmID EK000808205
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 99,99 €
- Cijena
- 89,99 €
Dostavljamo već od 02.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Easy Set Bazen Set 366x76 cm (2026)
Ovo je bazen koji je najlakši za postaviti i u potpunosti je napravljen od PVC-a otpornog na probijanje sa Super-Tough™ tehnologijom. Samonosivi bazen koristi tehnologiju gornjeg prstena na napuhavanje, što osigurava potpunu sigurnost. Ovaj set uključuje filtarsku pumpu za jednostavno održavanje vode u bazenu. Jednostavna i brza montaža također znači da je jednostavno pohraniti nakon što sezona završi.
Tehničke specifikacije
| Dobna skupina | 6+ |
|---|---|
| Težina paketa (kg) | 14.8 |
| Boja | Plava |
| Oblik | Okrugli |
| Vrijeme sklapanja (min) | 10 |
| Materijal | PVC |
| Kapacitet (l) | 5621 |
| Dimenzije (cm) | 366 x 76 x 366 |
| Dimenzije paketa (cm) | 33 x 44.1 x 48.9 |
| Tip proizvoda | Bazeni na napuhavanje |
| Brand | Intex |
| Boja | Plava |
| Kapacitet bazena | 5621 l |
| Oblik bazena | Okrugli |
| Filter pumpa | Da |
| Ljestve | Ne |
| Pokrivalo za bazen | Ne |
| Podloga | Ne |
| Visina | 76 cm |
| Širina | 366 cm |
| Duljina | 366 cm |