INTEX Sealife Swim Center bazen na napuhavanje, 305x183x56 cmID EK000808261
INTEX Sealife Swim Center bazen na napuhavanje, 305x183x56 cmID: EK000808261
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 41,99 €
- Cijena
- 32,99 €
Dostavljamo već od 02.04.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Sealife Swim Center™ bazen (2026)
Napuhavajući bazen prikladan za djecu od 6 godina u obliku valovitog pravokutnika s morskim uzorkom.
Tehničke specifikacije
| Dobna skupina | 6+ |
|---|---|
| Težina paketa (kg) | 7.15 |
| Kapacitet (l) | 1050 |
| Dimenzije (cm) | 305 x 56 x 183 |
| Dimenzije paketa (cm) | 11.43 x 45.72 x 40.64 |
| Tip proizvoda | Bazeni na napuhavanje |
| Brand | Intex |
| Boja | Plava |
| Kapacitet bazena | 1050 l |
| Oblik bazena | Pravokutni |
| Filter pumpa | Ne |
| Ljestve | Ne |
| Pokrivalo za bazen | Ne |
| Podloga | Ne |
| Visina | 56 cm |
| Širina | 183 cm |
| Duljina | 305 cm |