Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
BESTWAY bazen na napuhavanje - 234 x 152 x 51 cmID EK000309962
BESTWAY bazen na napuhavanje - 234 x 152 x 51 cmID: EK000309962
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 42,34 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Bazen na napuhavanje. Dimenzija: 234 x 152 x 51 cm. Kapacitet 536 L. Uključen set za brzi popravak
| Tip proizvoda | Dječji bazeni |
| Brand | Bestway |
| Boja | Dekorativno |
| Kapacitet bazena | 940 l |
| Oblik bazena | Ovalni |
| Filter pumpa | Ne |
| Ljestve | Ne |
| Pokrivalo za bazen | Ne |
| Podloga | Ne |
| Širina | 152 cm |
| Visina | 51 cm |
| Duljina | 234 cm |