BESTWAY dječji bazen Dinosaurus - 183 x 33 cmID EK000309953
BESTWAY dječji bazen Dinosaurus - 183 x 33 cmID: EK000309953
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 19,77 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Dječji bazen - 183 x 33 cm. Za djecu od 6+ godina
| Tip proizvoda | Dječji bazeni |
| Brand | Bestway |
| Boja | Dekorativno |
| Kapacitet bazena | 690 l |
| Oblik bazena | Okrugli |
| Filter pumpa | Ne |
| Ljestve | Ne |
| Pokrivalo za bazen | Ne |
| Podloga | Ne |
| Širina | 183 cm |
| Visina | 33 cm |
| Duljina | 183 cm |