INTEX Canopy Metal Frame bazen, 183x38 cmID EK000808224
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Uštedi do 120 € uz kodove! Akcija traje od 11.05. u 9h do 18.05.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 99,99 €
- Cijena
- 84,99 €
Dostavljamo već od 19.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Canopy Metal Frame Bazen 183x38 cm (2026)
Novi bazen Canopy Metal Frame savršen je bazen za najmlađe. Lako se sastavlja, ima čvrsti metalni okvir i troslojnu PVC oblogu. Zasjenjeni gornji baldahin UPF 50+ pruža otpornost na jake UV zrake kako bi vaše dijete bilo sigurno. Podesivi raspršivač stvara osvježavajuću i rashlađujuću maglu kako bi djeca bila udobna i zabavljena cijelo ljeto.
Tehničke specifikacije
| Dobna skupina | 3+ |
|---|---|
| Težina paketa (kg) | 8.8 |
| Boja | Nebesko plava |
| Oblik | Okrugli |
| Vrijeme sklapanja (min) | 10 |
| Materijal | SuperTough™ PVC/čelik |
| Kapacitet (l) | 700 |
| Dimenzije (cm) | 183 x 38 x 183 |
| Dimenzije paketa (cm) | 16.2 x 108 x 20 |
| Tip proizvoda | Montažni bazeni |
| Brand | Intex |
| Boja | Plava |
| Kapacitet bazena | 700 l |
| Oblik bazena | Okrugli |
| Filter pumpa | Ne |
| Ljestve | Ne |
| Pokrivalo za bazen | Ne |
| Podloga | Ne |
| Visina | 38 cm |
| Širina | 183 cm |
| Duljina | 183 cm |