Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
INTEX Ultra XTR pravokutni bazen set, 975x488x132 cmID EK000808177
INTEX Ultra XTR pravokutni bazen set, 975x488x132 cmID: EK000808177
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.799,00 €
- Cijena
- 1.439,00 €
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Ultra XTR pravokutni bazen set 975x488x132 cm (2026)
Ultra XTR Frame bazeni su vrhunski nadzemni bazeni iz Intexa. Ovaj bazen nudi visokokvalitetnu konstrukciju u najvećoj mogućoj veličini, što ga čini savršenim za kupanje i ugošćavanje prijatelja i obitelji u vlastitom dvorištu. Komplet za bazen dolazi s luksuznim sigurnosnim ljestvama, pumpom s pješčanim filterom, podlogom za bazen i pokrivačem za bazen za pravilno održavanje.
Tehničke specifikacije
| Dobna skupina | 6+ |
|---|---|
| Težina paketa (kg) | 224.4 |
| Boja | Tamno siva |
| Oblik | Pravokutan |
| Vrijeme sklapanja (min) | 90 |
| Materijal | SuperTough™ PVC/čelik |
| Kapacitet (l) | 54368 |
| Dimenzije (cm) | 975 x 132 x 488 |
| Dimenzije paketa (cm) | 68.9 x 60.6 x 151.1 |
| Tip proizvoda | Montažni bazeni |
| Brand | Intex |
| Boja | Tamno Siva |
| Kapacitet bazena | 54368 l |
| Oblik bazena | Pravokutni |
| Filter pumpa | Da |
| Ljestve | Da |
| Pokrivalo za bazen | Da |
| Podloga | Da |
| Visina | 132 cm |
| Širina | 488 cm |
| Duljina | 975 cm |