Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
MS ENERGY električni romobil Urban XID EK000683837
MS ENERGY električni romobil Urban XID: EK000683837
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 15% popusta u košarici na ovaj proizvod!
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 1.199,00 €
-15% u košarici
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Glavne značajke
✔Dva snažna motora od 300 W
✔Moderan dizajn
✔Baterija sa Smart BMS-om
✔Dvostruka c-suspenzija naprijed + odostraga
✔Elektronska regenerativna kočnica
✔Moderan integrirani zaslon
✔Prednje LED svjetlo + svjetla za pokazivanje smjera
✔Dvostruki mehanizam za sklapanje s mehanizmom za sigurnosno otpuštanje
✔Gume protiv probijanja
Tehničke specifikacije
MOTOR: 2 x 300W
BATERIJA: 48V 15Ah with Smart BMS, Li-ion, kapacitet 720Wh
DOSEG: do 60 km
BRZINA: 25 km/h hardverski ograničeno
ZASLON: Integriran LCD zaslon
OVJES: Prednji + stražnji
NAČIN RADA: 3 brzine
KOČNICE: Bubanj kočnica + elektronička varijabilna kočnica
GUME: 10 inča, bez zračnica, otporne na probijanje
TEŽINA: 28 kg
NOSIVOST: 120 kg
DIMENZIJE: 105 x 131.5 x 68 cm
CERTIFIKAT: EN 17128
OTPORNOST: IP X4
| Brand | MS Energy |
| Tip proizvoda | Električni romobili |
| Jamstvo | 1 god |
| Domet | 60 km |
| Masa | 27 kg |
| Snaga motora | 600 W |
| Veličina kotača | 11 " |
| Maksimalna brzina | 25 |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Sklopivi dizajn | Da |
| Baterija | 48 V |
| Vrijeme punjenja | 9 h |
| Materijal izrade | Aluminij |