Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Segway električni romobil F3 EID EK000695914
Segway električni romobil F3 EID: EK000695914
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 679,00 €
Dostavljamo već od 11.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Segway |
| Tip proizvoda | Električni romobili |
| Jamstvo | 2 god |
| Domet | 70 km |
| Masa | 18.6 kg |
| Snaga motora | 450 W |
| Veličina kotača | 10 " |
| Maksimalna brzina | 25 |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Sklopivi dizajn | Da |
| Vrijeme punjenja | 8 h |
| Materijal izrade | Aluminij |