Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Segway električni romobil Max G3 IID EK000689815
Segway električni romobil Max G3 IID: EK000689815
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 949,00 €
- Cijena
- 829,00 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 20.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
| Brand | Segway |
| Tip proizvoda | Električni romobili |
| Jamstvo | 2 god |
| Domet | 80 km |
| Masa | 24.5 kg |
| Snaga motora | 500 W |
| Veličina kotača | 11 " |
| Maksimalna brzina | 25 |
| Maksimalna nosivost | 130 kg |
| Sklopivi dizajn | Da |
| Vrijeme punjenja | 3.5 h |
| Materijal izrade | Aluminij |