Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Segway električni romobil ZT3 Pro EID EK000672593
Segway električni romobil ZT3 Pro EID: EK000672593
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 949,00 €
Dostavljamo već od 11.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
70 km
Maks. domet
Maks. domet
1600 W
Maks. snaga
Maks. snaga
25 km/h
Maks. brzina
Maks. brzina
11 inča
Terenske bezračne gume
Terenske bezračne gume
TCS
Sustav kontrole trakcije
Sustav kontrole trakcije
| Brand | Segway |
| Tip proizvoda | Električni romobili |
| Kapacitet baterije (Ah) | 12.75 Ah |
| Domet | 70 km |
| Masa | 29.7 kg |
| Snaga motora | 650 W |
| Veličina kotača | 11 " |
| Maksimalna brzina | 25 |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Sklopivi dizajn | Da |
| Baterija | 48 V |
| Vrijeme punjenja | 4 h |
| Materijal izrade | Aluminij |