SoFlow električni romobil SO2 ZeroID EK000605788
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 329,00 €
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Izumljen da nadmaši transport i usredotoči se na praktično kretanje, elegantan i kompaktan električni romobil SoFlow SO2 slavi intuitivnu mobilnost. Prenosiv je i moderan s najsuvremenijom tehnologijom e-skutera koja će vam pomoći da bez napora klizite do svog odredišta.
upute za korištenje možete pronaći OVDJE
Električni romobil SoFlow SO2 Zero - švicarski brand romobila




| Brand | SoFlow |
| Tip proizvoda | Električni romobili |
| Jamstvo | 2 god |
| Domet | 20 km |
| Masa | 14 kg |
| Snaga motora | 300 W |
| Veličina kotača | 8.5 " |
| Maksimalna brzina | 25 |
| Maksimalna nosivost | 120 kg |
| Sklopivi dizajn | Da |
| Vrijeme punjenja | 5 h |
| Materijal izrade | Aluminij |