Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
HEAD Open Ear bežične slušalice, blackID EK000646020
HEAD Open Ear bežične slušalice, blackID: EK000646020
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 59,99 €
- Cijena
- 47,99 €
Dostavljamo već od 26.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Open Ear
bežične slušalice
EAN 8427542134765
Trenirajte uz glazbu, bez neudobnosti
Dizajn otvorenih ušiju omogućuje svjesnost okoline tijekom slušanja glazbe ili poziva. IPX4 zaštita čuva slušalice od znoja, a kućište osigurava 30 sati baterije s LED indikatorom.
6h
REPRODUKCIJE
24h
DODATNA BATERIJA
IPX4
OTPORNOST NA ZNOJ
OTVORENI
DIZAJN
Trajanje baterije
6 h (slušalice) + 24 h (kućište)
6 h (slušalice) + 24 h (kućište)
TEHNIČKE ZNAČAJKE
| Baterija slušalica | 50 mAh |
| Baterija kućišta | 300 mAh |
| Domet | 10 m |
| Frekvencijski raspon | 20 Hz - 20 kHz |
| Zaštita | IPX4 |
| Težina | 19 g (slušalice) i 74.5 g (kućište) |
| Tip proizvoda | Slušalice |
| Brand | Head |
| Boja | Crna |
| Trajanje baterije | Do 6 h |
| Tip slušalica | In ear |
| Povezivanje | Bluetooth |