Denver PFF-1042, 512MB RAM/16GB, digitalni foto okvir, Light WoodID EK000849729
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 119,99 €
Dostavljamo već od 12.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Denver PFF-1042LWMK2 LIGHT WOOD
10,1” digitalni Wi-Fi foto okvir s FRAMEO softverom i prednjom stranom od hrastovog drva. Novi društveni način dijeljenja fotografija s prijateljima i obitelji. IPS zaslon osjetljiv na dodir pruža oštru i jasnu sliku.
Pametni 10,1” Wi-Fi foto okvir
Digitalni foto okvir s 10,1” IPS zaslonom osjetljivim na dodir i 16 GB interne memorije (eMMC) omogućuje prikaz vaših uspomena u visokoj kvaliteti.
FRAMEO softver
Unaprijed instalirani FRAMEO softver omogućuje jednostavno slanje fotografija i videozapisa s pametnog telefona izravno na foto okvir putem aplikacije dostupne za Android i iOS uređaje.
Elegantni drveni dizajn
Prednja strana od hrastovog drva daje uređaju prirodan i elegantan izgled koji se lako uklapa u svaki prostor.
Društveno dijeljenje fotografija
FRAMEO predstavlja novi način dijeljenja fotografija – omogućuje stotinama prijatelja slanje fotografija i videozapisa izravno na vaš foto okvir.
Dodatne mogućnosti
Dodajte tekst uz fotografije, upravljajte popisom prijatelja, te jednostavno postavite interval izmjene slika od 10 sekundi do 30 minuta. Ugrađena timer funkcija omogućuje automatsko isključivanje uređaja tijekom noći.
Veličina, pohrana i rezolucija
10,1” IPS zaslon osjetljiv na dodir, 16 GB interne memorije i rezolucija 1280x800 piksela osiguravaju kvalitetan prikaz fotografija i videozapisa.
Specifikacije
| Naziv aplikacije | Frameo softver (Android & iOS) |
| JPEG | Da |
| Materijal | Plastika |
| Memorija | 512 MB DDR RAM |
| MicroSD utor | Da |
| MicroUSB | Ne |
| Adapter (A) | 2000 mAh |
| Adapter (V) | 230 V |
| Rezolucija | 1280 x 800 |
| Veličina zaslona | 10.1" |
| Tip zaslona | IPS |
| Pohrana | 16 GB |
| USB-A | Ne |
| USB-C | Da |
| Video podrška | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Tip proizvoda | Digitalni foto okviri |
| Brand | Denver |