Denver PFF-1081, 1GB RAM/16GB, digitalni foto okvir, crniID EK000849725
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 139,99 €
Dostavljamo već od 12.05.2026
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Denver PFF-1081
10,1” digitalni Wi-Fi foto okvir s ambijentalnim osvjetljenjem i FRAMEO softverom. Novi društveni način dijeljenja fotografija s prijateljima i obitelji. IPS zaslon osjetljiv na dodir pruža oštru i jasnu sliku.
🖼️ Izvanredna slika i velika pohrana
Prikažite svoje uspomene na 10,1” IPS zaslonu rezolucije 1280x800. Uz 16 GB interne memorije možete pohraniti tisuće fotografija izravno na uređaj.
📲 Jednostavno dijeljenje fotografija
Unaprijed instalirani FRAMEO softver omogućuje jednostavno slanje fotografija i videozapisa s vašeg pametnog telefona izravno na foto okvir – savršeno za povezivanje s najbližima.
🌐 Društveno iskustvo kao nijedno drugo
FRAMEO omogućuje stotinama prijatelja dijeljenje fotografija i videozapisa izravno na vaš uređaj, uz osobne poruke za još značajniju komunikaciju.
🛠️ Potpuna kontrola na dodir
Upravljajte listom prijatelja, dodajte ili brišite korisnike te postavite intervale izmjene fotografija (od 10 sekundi do 30 minuta) – sve putem intuitivnog zaslona osjetljivog na dodir.
⏰ Pametne i praktične funkcije
Koristite ugrađeni timer za automatsko isključivanje uređaja tijekom noći, čime osiguravate rad samo kada vam je potreban.
Specifikacije
| Najvažnije značajke | 10.1", IPS zaslon na dodir, Wi-Fi, MicroSD, društveni foto sadržaj |
| Naziv aplikacije | Frameo softver (Android & iOS) |
| JPEG | Da |
| Memorija | 1 GB DDR RAM |
| MicroSD utor | Da |
| MicroUSB | Ne |
| Adapter (A) | 2000 mA |
| Adapter (V) | 240 V |
| Rezolucija | 1280 x 800 |
| Veličina zaslona | 10.1" |
| Tip zaslona | IPS |
| Pohrana | 16 GB |
| USB-A | Ne |
| USB-C | Da |
| Video podrška | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Tip proizvoda | Digitalni foto okviri |
| Brand | Denver |