Blackview Rock 2 12GB/256GB, narančasti, 5G, mobitelID EK000841323
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 289,00 €
Dostavljamo već od 09.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
- UNISOC T8100 procesor
- 15000 mAh baterija
- 6.67" zaslon
Otpornost u službi tehnologije
Blackview Rock 2 je pametni telefon stvoren za korisnike koji ne traže samo performanse, već i izdržljivost. Snažan, robustan i vizualno upečatljiv, ovaj uređaj je idealan za one koji se kreću izvan uredskih prostora – bilo da ste avanturist, graditelj, planinar ili jednostavno volite bezbrižno koristiti telefon u svim uvjetima.
Pouzdan partner u svakom izazovu
Rock 2 dolazi s kućištem koje podnosi vodu, udarce, prašinu i ekstremne temperature zahvaljujući certificiranoj otpornosti (IP68, IP69K, MIL-STD-810H). Snažna baterija omogućuje višednevni rad bez punjenja, dok precizna GPS navigacija i NFC čine uređaj spremnim za teren. Dizajniran za sve koji traže mobilni uređaj koji podnosi više – i traje dulje.
| Brand | Blackview |
| Boja | Narančasta |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Ne |
| Veličina zaslona | 6.67 " |
| Tip zaslona | IPS, 720 x 1604 (HD+), 120Hz |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Da |
| RAM memorija | 12 GB |
| Stražnja kamera | 16 MP |
| Prednja kamera | 13 MP |
| Tip procesora | UNISOC T8100 |
| Kapacitet baterije | 15000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 16 |
| Operativni sustav | Android 16 |
| Ostalo | 5G, NFC, GPS, GLONASS, Galileo, BeiDou, Bluetooth 5.0, Wi-Fi, USB-C |
| Visina | 188.6 mm |
| Širina | 89.7 mm |
| Dubina | 25.3 mm |