Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Motorola Edge 70 Fusion 8GB/256 FIFA Edition, Pantone Silhouette, mobitelID EK000847308
Motorola Edge 70 Fusion 8GB/256 FIFA Edition, Pantone Silhouette, mobitelID: EK000847308
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 499,00 €
Elegantan Edge dizajn u FIFA izdanju Procesor Snapdragon 7s Gen 3 Baterija kapaciteta...
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
- Elegantan Edge dizajn u FIFA izdanju
- Procesor Snapdragon 7s Gen 3
- Baterija kapaciteta 5200 mAh
Motorola Edge 70 Fusion FIFA Edition
Kultni dizajn, sad dizajniran za strast. Stvoren za one koji žive igru.
| Brand | Motorola |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina zaslona | 6.78 " |
| Tip zaslona | AMOLED, 1B colors, 144Hz, HDR10+, 5200 nits |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Stražnja kamera | 50 MP Sony - LYTIA (f/1.8 wide) |
| Prednja kamera | 32 MP, f/2.0, (wide), 1.24µm |
| Tip procesora | Qualcomm SM7635 Snapdragon 7s Gen 3 (4 nm) |
| Kapacitet baterije | 5200 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 16 |
| Operativni sustav | Android 16 |
| Ostalo | Čitač otiska prsta, Mjerač ubrzanja,Žiroskop,Sar senzor,Središte senzora,Magnetometar |
| Visina | 162.8 mm |
| Širina | 76 mm |
| Dubina | 8 mm |


