Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Motorola Signature 16GB/512GB Martini Olive/Gold, mobitelID EK000847311
Motorola Signature 16GB/512GB Martini Olive/Gold, mobitelID: EK000847311
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 1.299,00 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
- Sustav s četiri 50MP kamere
- Procesor Snapdragon 8 Gen 5
- IP68/IP69 otpornost
Motorola Signature
Motorola Signature donosi vrhunsku razinu elegancije i performansi uz napredni sustav s četiri 50 MP kamere
za fotografije studijske kvalitete. Pokretan najnovijom Snapdragon platformom, uređaj pruža izuzetnu brzinu i
učinkovitost, dok premium izrada, otpornost (IP68/IP69) i napredne značajke osiguravaju pouzdano i sofisticirano
svakodnevno korištenje.
| Energetski razred | A |
| CPU | Octa |
| Kamera (glavna) | 50 + 50 + 50 MP |
| Baterija | 5200 mAh |
| SIM | Dual SIM (Nano SIM) |
| Brzo punjenje | 90 W |
| Vrsta proizvoda | Smartphone |
| Chipset | Qualcomm SM8845 Snapdragon 8 Gen 5 (3 nm) |
| GPU | Adreno 829 |
| Zaslon | 6.8 " |
| Tip zaslona | LTPO AMOLED, 165Hz, HDR10+ |
| Rezolucija | 1264 x 2780 |
| Zaštita | Gorilla Glass Victus 2 |
| Dimenzije | 162.1 x 76.4 x 7 mm |
| Materijal | Aluminij, staklo |
| Certifikati | IP68/IP69 |
| Memorija | 16 GB / 512 GB |
| Prednja kamera | 50 MP |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Da |
| USB | USB-C |
| Mreža | 5G |
| OS | Android 16 |
| Brand | Motorola |
| Boja | Zlatna |
| Jamstvo | 2 god |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina zaslona | 6.8 " |
| Tip zaslona | LTPO AMOLED, 165Hz, HDR10+ |
| Interna memorija | 512 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 16 GB |
| Stražnja kamera | 50 MP |
| Prednja kamera | 50 MP |
| Tip procesora | Qualcomm SM8845 Snapdragon 8 Gen 5 (3 nm) |
| Kapacitet baterije | 5200 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 16 |
| Operativni sustav | Android 16 |
| Ostalo | Gorilla Glass Victus 2, IP68/IP69 otpornost, Brzo punjenje 90 W |
| Visina | 162.1 mm |
| Širina | 76.4 mm |
| Dubina | 7 mm |