Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Samsung Galaxy S25 FE 8GB/256GB, tamno plavi, mobitelID EK000741511
Samsung Galaxy S25 FE 8GB/256GB, tamno plavi, mobitelID: EK000741511
PROLJETNI KODOVI: Kupko dijeli kodove za popust!
Akcija traje od 15.04.2026. u 9h do 20.04.2026. u 9h ili do isteka zaliha.
Više saznaj ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 20% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 30.04.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 809,00 €
-20% u košarici
Najsnažniji Exynos 2400 procesor i 8GB RAMa Veliki 6.7" Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ ekran Najnaprednije AI mogućnosti
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
- Najsnažniji Exynos 2400 procesor i 8GB RAMa
- Veliki 6.7" Dynamic AMOLED 2X, 120Hz, HDR10+ ekran
- Najnaprednije AI mogućnosti
Informacije o punjaču
-
-
Priložen je uređaj za punjenje: Ne
-
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 2 god |
| Model | Galaxy S25 FE |
| Serija | Galaxy S25 |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina zaslona | 6.7 " |
| Tip zaslona | Dynamic AMOLED 2X, 1080 x 2340 (FHD+), 120Hz, Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Stražnja kamera | 50 MP (širokokutna) + 8 MP (telefoto) + 12 MP (ultraširokokutna) |
| Prednja kamera | 12 MP |
| Tip procesora | Exynos 2400 (4nm) |
| Kapacitet baterije | 4900 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Operativni sustav | Android 16 |
| Ostalo | IP68 otpornost na vodu i prašinu, senzor otiska prsta ispod zaslona (ultrazvučni), akcelerometar, žiroskop, virtualni senzor blizine, kompas, podrška za Samsung DeX, Circle to Search |
| Visina | 161.3 mm |
| Širina | 76.6 mm |
| Dubina | 7.4 mm |