Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Samsung Galaxy S26 12GB/512GB ljubičasti, mobitelID EK000828437
Samsung Galaxy S26 12GB/512GB ljubičasti, mobitelID: EK000828437
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
Kupnjom ovog uređaja na poklon dobivaš Samsung Galaxy Tab S10 Lite (Wi-Fi) 6GB/128GB, sivi, nakon prijave putem Samsung members aplikacije.
Sva pravila i uvjete promocije saznajte ovdje.
Ponuda vrijedi do 14.06.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 1.199,00 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
1.139,05 €
Exynos 2600 Dynamic AMOLED 2X ekran Najnaprednije AI mogućnosti
Saznaj više
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Brand | Samsung |
| Jamstvo | 2 god |
| Model | Galaxy S26 |
| Serija | Galaxy S26 |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Da |
| Veličina zaslona | 6.3 " |
| Tip zaslona | Dynamic AMOLED 2X, 1080 x 2340 (FHD+), 120Hz, HDR10+, 2600 nits, Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Interna memorija | 512 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 12 GB |
| Stražnja kamera | 50 MP + 10 MP + 10 MP |
| Prednja kamera | 12 MP |
| Tip procesora | Exynos 2600 |
| Kapacitet baterije | 4300 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 16 |
| Operativni sustav | Android 16 |
| Ostalo | 5G, Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, NFC, IP68, ultrazvučni senzor otiska prsta u zaslonu, stereo zvučnici, 25W brzo punjenje, 15W bežično punjenje, 4.5W reverzibilno bežično punjenje |
| Visina | 146.9 mm |
| Širina | 70.5 mm |
| Dubina | 7.2 mm |