Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Xiaomi Redmi A7 Pro 4GB/64GB Black, mobitelID EK000856780
Xiaomi Redmi A7 Pro 4GB/64GB Black, mobitelID: EK000856780
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 159,00 €
- Cijena
- 119,00 €
6,9" AMOLED zaslon 120 Hz, 800 nita UNISOC T7250 procesor Glavna kamera od 13 MP uz HDR+ tehnologiju ...
Saznaj više
Dostavljamo već od 25.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
- 6,9" AMOLED zaslon 120 Hz, 800 nita
- UNISOC T7250 procesor
- Glavna kamera od 13 MP uz HDR+ tehnologiju
Xiaomi Redmi A7 Pro
13 MP AI dvostruka kamera za jasne fotografije
Nova glavna kamera ima veći senzor koji povećava unos svjetla za 13%. U kombinaciji s HDR+ tehnologijom omogućuje bolji prikaz svijetlih i tamnih dijelova fotografije.
Nova glavna kamera ima veći senzor koji povećava unos svjetla za 13%. U kombinaciji s HDR+ tehnologijom omogućuje bolji prikaz svijetlih i tamnih dijelova fotografije.
Snažna baterija od 6000 mAh
Veliki kapacitet baterije omogućuje dugotrajno korištenje bez brige tijekom dana. Čak i nakon više od 1000 ciklusa punjenja, baterija zadržava visoke performanse i dug vijek trajanja.
Veliki kapacitet baterije omogućuje dugotrajno korištenje bez brige tijekom dana. Čak i nakon više od 1000 ciklusa punjenja, baterija zadržava visoke performanse i dug vijek trajanja.
| Mreža | GSM / HSPA / LTE |
| Dimenzije | 171.6 x 79.5 x 8.2 mm |
| SIM | Nano-SIM + Nano-SIM |
| Otpornost | Otporan na prašinu i prskanje |
| Zaslon | IPS LCD, 120 Hz, 800 nita (HBM) |
| Veličina zaslona | 6.9" |
| Rezolucija | 720 x 1600 px |
| Operativni sustav | Android 16, HyperOS 3 |
| Chipset | Unisoc T7250 (12 nm) |
| CPU | Octa-core |
| GPU | Mali-G57 MP1 |
| Memorija | 64GB + 4GB RAM |
| Proširenje memorije | microSDXC |
| Glavna kamera | 13 MP, f/2.2 |
| Video | 1080p@30fps |
| Prednja kamera | 8 MP |
| Zvuk | Zvučnik + 3.5mm priključak |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.2 |
| GPS | GPS, GALILEO, GLONASS, BDS |
| NFC | Ne |
| Radio | FM radio |
| USB | USB Type-C 2.0 |
| Senzori | Otisak prsta (bočni), akcelerometar, kompas |
| Baterija | 6000 mAh |
| Punjenje | 15W |
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Model | Redmi A |
| Serija | Redmi A7 Pro |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Ne |
| Veličina zaslona | 6.9 " |
| Tip zaslona | FHD IPS LCD, 120Hz, 800 nita |
| Interna memorija | 64 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 4 GB |
| Stražnja kamera | 13 MP HDR+ |
| Prednja kamera | 8 MP |
| Tip procesora | Unisoc T7250 (12 nm) |
| Kapacitet baterije | 6000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 16 |
| Operativni sustav | Android 16 |
| Ostalo | Otisak prsta (bočno), akcelerometar, kompas, senzor blizine |
| Visina | 171.56 mm |
| Širina | 79.47 mm |
| Dubina | 8.15 mm |