Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Xiaomi Redmi Note 15 8GB/256GB Black, mobitelID EK000798697
Xiaomi Redmi Note 15 8GB/256GB Black, mobitelID: EK000798697
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 189,00 €
- Cijena
- 179,00 €
6,77" AMOLED zaslon 120 Hz, 3200 nita MediaTek Helio G100 Ultra (6 nm) Glavna kamera 108 MP
Saznaj više
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
- 6,77" AMOLED zaslon 120 Hz, 3200 nita
- MediaTek Helio G100 Ultra (6 nm)
- Glavna kamera 108 MP
Tri elegantne boje
| Brand | Xiaomi |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Model | Redmi Note 15 |
| Serija | Redmi Note 15 |
| Tip proizvoda | Pametni telefoni |
| AI mobiteli | Ne |
| Veličina zaslona | 6.77 " |
| Tip zaslona | AMOLED, 68B colors, 120Hz, 3840Hz PWM, 3200 nits |
| Interna memorija | 256 GB |
| Proširiva memorija | Ne |
| RAM memorija | 8 GB |
| Stražnja kamera | 108 MP, f/1.7, 24mm (široka), 1/1.67, 0.64µm, PDAF; Auxiliary lens |
| Prednja kamera | 20 MP, f/2.2, (široka), 1/4.0, 0.7µm |
| Tip procesora | Mediatek Helio G100 Ultra (6 nm) |
| Kapacitet baterije | 6000 mAh |
| SIM | Dual SIM |
| Vrsta OS-a | Android 15 |
| Operativni sustav | Android 15 |
| Ostalo | Otisak prsta (ispod zaslona, optički), akcelerometar, žiroskop, kompas, punjenje 33W žičano |
| Visina | 164 mm |
| Širina | 75.4 mm |
| Dubina | 7.9 mm |