Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Blackview R30 Pro, sivi, pametni satID EK000795496
Blackview R30 Pro, sivi, pametni satID: EK000795496
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 39,00 €
- Cijena
- 29,00 €
R30 Pro Pametni sat Praćenje otkucaja srca | Pr...
Saznaj više
Dostavljamo već od 08.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
R30 Pro Pametni sat
Praćenje otkucaja srca | Praćenje kisika u krvi | Baterija visokih kapaciteta | Magnetno brzo punjenje
Uživajte u sportu!
Podržava trčanje, vožnju biciklom, planinarenje, fitness, jogu, sportove na otvorenom i više od 100 sportskih načina. Uživajte u zabavi vježbanja, dok pratite svoje fizičko stanje i sportski status.
| Tip proizvoda | Sportski pametni satovi |
| Brand | Blackview |
| Boja | Siva |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | Štoperica, timer, otporan na udarce, prašinu i vodu (IP68) |
| Vrsta artikla | Pametni sat |
| Vrsta zaslona | TFT |
| Veličina zaslona | 1.69 " |
| Rezolucija zaslona | 240 x 280 |
| Kapacitet baterije | 220 mAh |
| Materijal (remen) | TPU |
| Senzori | Senzor otkucaja srca, G senzor |
| Vodootporan | Da |
| NFC | Ne |
| Masa | 50 g |
| Dubina | 11.5 mm |
| Visina | 44.5 mm |
| Sučelje | Bluetooth |