Blackview R60 crni, pametni satID EK000626361
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 45,00 €
- Cijena
- 36,00 €
Dostavljamo već od 08.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
BLACKVIEW R60 AMOLED pametni sat
Dimenzije
47,5 x 39,0 x 11,9 mm
Težina
28,2 g (sat) + 14,6 g (silikonska narukvica)
Boja
Meteoritski Crna / Frost Ružičasta / Rosy Ljubičasta
Ekran
1,96 inča AMOLED (410x502)
Procesor
Realtek 8763EWE-VP
Memorija
640 KB
Baterija
800 mAh, Trajanje >25 dana (Dnevna upotreba: >10 dana)
Bluetooth
v5.3
Jezici Podržani
Engleski, Njemački, Francuski, Talijanski, Španjolski, Portugalski, Ruski, Arapski, Indonezijski, Malezijski, Tajlandski, Pojednostavljeni Kineski, Bugarski, Hebrejski, Turski, Ukrajinski, Japanski, Perzijski, Srpski, Hrvatski, Slovenski, Grčki
| Tip proizvoda | Sportski gadgeti |
| Brand | Blackview |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | budilica, štoperica, kalkulator, otkucaji srca, spavanje |
| Vrsta artikla | Pametni sat |
| Veličina zaslona | 1.96 " |
| Rezolucija zaslona | 410 x 502 |
| Kapacitet baterije | 800 mAh |
| Materijal (remen) | silikon |
| Senzori | uređaj za praćenje spavanja |
| NFC | Ne |
| Masa | 56.8 g |
| Dubina | 11.9 mm |
| Širina | 47.5 mm |
| Visina | 39.09 mm |