Častimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sveČastimo te za Dan državnostiBesplatna dostava na sve
Blackview X30 zlatni, pametni satID EK000856886
Blackview X30 zlatni, pametni satID: EK000856886
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 45,00 €
- Cijena
- 36,00 €
Dostavljamo već od 08.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Blackview X30
Elegancija i tehnologija na vašem zapešću
X30 pametni sat donosi savršen spoj modernog dizajna i svakodnevne funkcionalnosti. Njegovo elegantno kućište s metalnim završnim izgledom i profinjenim detaljima čini ga idealnim dodatkom za svaku priliku – od poslovnih sastanaka do slobodnog vremena. Lagan, udoban i vizualno atraktivan, X30 prati vaš stil i ritam dana bez kompromisa.
Pametan asistent za zdravlje i aktivan život
X30 je više od sata – to je vaš osobni asistent za zdravlje i aktivnost. Uz 24-satno praćenje otkucaja srca, mjerenje kisika u krvi, analizu sna i praćenje stresa, pruža vam uvid u vaše svakodnevne navike. Više od 100 sportskih modova čini ga idealnim za trening, rekreaciju i aktivan stil života. Bluetooth pozivi, obavijesti i praktične funkcije dodatno olakšavaju svakodnevicu, bilo da ste u pokretu, na poslu ili kod kuće.
Što dolazi u pakiranju
X30 pametni sat
Magnetski kabel za punjenje
Milanese remen
Upute za korištenje
Magnetski kabel za punjenje
Milanese remen
Upute za korištenje
| Tip proizvoda | Sportski pametni satovi |
| Brand | Blackview |
| Boja | Zlatna |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | Štoperica, timer, alarm, otporan na udarce, vodootpornost do 10m |
| Vrsta artikla | Pametni sat |
| Vrsta zaslona | TFT |
| Veličina zaslona | 1.26 " |
| Rezolucija zaslona | 360 x 360 |
| Kapacitet baterije | 320 mAh |
| Materijal (remen) | nehrđajući čelik |
| Senzori | Senzor otkucaja srca, G senzor |
| Vodootporan | Da |
| NFC | Ne |
| Masa | 62 g |
| Dubina | 12.25 mm |
| Visina | 41.7 mm |
| Sučelje | Bluetooth |