Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Garmin Instinct 3 50mm Tactical AMOLED Black, 010-03020-50, pametni satID EK000708967
Garmin Instinct 3 50mm Tactical AMOLED Black, 010-03020-50, pametni satID: EK000708967
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 10% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 519,00 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 19.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Sportski gadgeti |
| Brand | Garmin |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | Kemijski ojačano staklo |
| Vrsta artikla | Pametni sat |
| Vrsta zaslona | AMOLED |
| Veličina zaslona | 1.3 " |
| Rezolucija zaslona | 416 x 416 |
| Trajanje baterije (uobičajeno korištenje) | do 24 dana |
| Materijal (remen) | silikon |
| Senzori | GPS, GLONASS, Galileo, Tehnologija SatIQ, Garmin Elevate monitor za mjerenje pulsa na zapešću, Puls, kisik i aklimatizacija, Barometarski visinomjer, Elektronički kompas, Žiroskop, Brzinomjer |
| Vodootporan | Da |
| Masa | 59 g |
| Dubina | 14.4 mm |
| Širina | 50 mm |
| Visina | 50 mm |
| Sučelje | Bluetooth |