Acer AOpen QH12a MR.JWV11.001, 720p LCD, 135 ANSI, projektorID EK000832374
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Cijena
- 159,00 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Acer AOpen QH12a MR.JWV11.001, 720p LCD, 135 ANSI, projektor
Acer AOpen QH12a MR.JWV11.001, 720p LCD, 135 ANSI, projektorHD rezolucija
Ovaj projektor nudi vrhunsku kvalitetu slike u oštroj 720p HD rezoluciji. Slika veličine 100” u čistoj 720p HD rezoluciji izgleda stvarno i živopisno.
5.500 LED (135 ANSI) lumena
Gledajte kristalno jasne i živopisne slike iz daljine, čak i pri dnevnom svjetlu ili u srednje velikim do velikim prostorijama, uz svjetlinu do 5.500 LED lumena (135 ANSI lumena).
Pametni projektor
Uz pametni projektor uživajte u omiljenom sadržaju s brojnih streaming i audio platformi poput YouTubea, Netflixa i drugih.
Bežična projekcija
Oslobodite se nereda s kabelima uz jednostavnu bežičnu projekciju. Dijeljenje fotografija s putovanja ili zabavnih obiteljskih videozapisa na velikom zaslonu može biti ovako jednostavno.
Multimedijska reprodukcija
Jednostavno dijelite fotografije i dokumente s vlastitog USB pogona uz projekciju bez potrebe za računalom.
Trenutačno uključivanje/isključivanje
Uštedite dragocjeno vrijeme dok ste u pokretu zahvaljujući LED izvoru svjetlosti s funkcijom trenutačnog uključivanja i isključivanja.
Vijek trajanja do 30.000 sati
Ovaj projektor dizajniran je za dugotrajnu upotrebu, a uz vijek trajanja od 30.000 sati nećete trebati zamjenu još dugo vremena.
Ekološki prihvatljiv LED izvor svjetlosti
Budite sigurniji i ekološki odgovorniji. Smanjite količinu otpada uz LED izvor svjetlosti bez žive.
| Tip proizvoda | Projektori |
| Brand | Acer |
| Jamstvo | 2 god |
| Tehnologija | LCD |
| Nativna rezolucija | 1280 x 720 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Svjetlina (ANSI) | 135 lm |
| Tip lampe | LED |
| Snaga Lampe | 60 |
| Trajanje lampe - sati (normal) | 30000 |
| Trajanje lampe - sati (Eco) | 30000 |
| Minimalna udaljenost projekcije (m) | 1.08 |
| Maksimalna udaljenost projekcije (m) | 3.1 |
| Minimalna Dijagonala Slike | 35 |
| Maksimalna Dijagonala Slike (inch) | 100 |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Masa | 0.95 kg |
| Wireless | Da |
| Zvučnik | Da |