Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Acer X1129HP MR.JUH11.001, SVGA DLP, 4800 ANSI, projektorID EK000832370
Acer X1129HP MR.JUH11.001, SVGA DLP, 4800 ANSI, projektorID: EK000832370
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 459,00 €
- Cijena
- 409,00 €
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Projektori |
| Brand | Acer |
| Jamstvo | 2 god |
| Tehnologija | DLP |
| Nativna rezolucija | 800 x 600 |
| Maksimalna rezolucija | 800 x 600 |
| Omjer slike | 4:3 |
| Svjetlina (ANSI) | 4800 lm |
| Tip lampe | UHP |
| Snaga Lampe | 210 |
| Trajanje lampe - sati (normal) | 5000 |
| Trajanje lampe - sati (Eco) | 10000 |
| Minimalna udaljenost projekcije (m) | 1 |
| Maksimalna udaljenost projekcije (m) | 12 |
| Minimalna Dijagonala Slike | 23 |
| Maksimalna Dijagonala Slike (inch) | 300 |
| Duljina | 22 |
| Širina | 30 cm |
| Visina | 10.5 cm |
| Buka (dB) | 34 dB |
| Masa | 2.4 kg |
| Wireless | Ne |
| Zvučnik | Da |