Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
EPSON projektor EB-W55, WXGA, WiFi, 4000 Lm, 2xHDMIID EK000759026
EPSON projektor EB-W55, WXGA, WiFi, 4000 Lm, 2xHDMIID: EK000759026
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom određenih projektora u razdoblju od 01.05.2026. do 31.07.2026. možete zatražiti povrat novca u iznosu do 500€!
Registraciju je potrebno obaviti unutar 30 dana od datuma kupnje.
Registracija i svi detalji promocije nalaze se ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 589,90 €
- Cijena
- 549,90 €
Oduševite ljude kod kuće i u uredu ovim visokokvalitetnim, izdržljivim ifleksibilnim WXGA projektorom.
Saznaj više
Dostavljamo već od 21.05.2026
Jamstvo: 2 godine (lampa 12 mjeseci)
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Oduševite ljude kod kuće i u uredu ovim visokokvalitetnim, izdržljivim ifleksibilnim WXGA projektorom.
| Tip proizvoda | Projektori |
| Brand | Epson |
| Jamstvo | 2 godine (lampa 12 mjeseci) |
| Tehnologija | 3LCD |
| Nativna rezolucija | 1280 x 800 |
| Maksimalna rezolucija | 1280 x 800 |
| Omjer slike | 16:10 |
| Svjetlina (ANSI) | 4000 lm |
| Tip lampe | LED |
| Snaga Lampe | 210 |
| Trajanje lampe - sati (normal) | 6000 |
| Trajanje lampe - sati (Eco) | 12000 |
| Minimalna udaljenost projekcije (m) | 1.68 |
| Maksimalna udaljenost projekcije (m) | 2.02 |
| Minimalna Dijagonala Slike | 33 |
| Maksimalna Dijagonala Slike (inch) | 320 |
| Duljina | 23.7 |
| Širina | 30.2 cm |
| Visina | 9.2 cm |
| Buka (dB) | 37 dB |
| Masa | 2.6 kg |
| Wireless | Da |
| Zvučnik | Da |