Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense 65"-300" Laser TV C2, 4K UHD Smart mini projector, Sound by JBL, DTS Virtual:XID EK000679004
Hisense 65"-300" Laser TV C2, 4K UHD Smart mini projector, Sound by JBL, DTS Virtual:XID: EK000679004
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Iskoristi 10% popusta u košarici na ovaj proizvod! Ponuda vrijedi do 31.05.2026. ili do isteka zaliha.
Do 24 rate za kupnje iznad 800 €!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 1.599,00 €
- Cijena
- 1.499,00 €
-10% u košarici
Dostavljamo već od 05.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Projektori |
| Brand | Hisense |
| Jamstvo | 2 god |
| Tehnologija | 3LCD |
| Maksimalna rezolucija | 3840 x 2160 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Svjetlina (ANSI) | 2000 lm |
| Maksimalna Dijagonala Slike (inch) | 300 |
| Duljina | 25.2 |
| Širina | 24.6 cm |
| Visina | 24.6 cm |
| Masa | 5.3 kg |
| Zvučnik | Da |