Vankyo projektor Performance V700G, LCD, FHD, 400 ANSI + Projekcijsko platno 100"ID EK000689061
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom jednog Vankyo projektora i jednog E-view platna ostvaruješ 5% dodatnog popusta u košarici!
Ponuda traje do 30.06.2026. ili do isteka zaliha.
DINERS POGODNOST: Plati Diners Club karticom i na zadnjem koraku naplate obračunat će se 10% popusta!
Cijelu ponudu i uvjete promocije pogledaj ovdje.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 269,90 €
- Cijena
- 229,90 €
-10% uz Diners Club 💳
Dostavljamo već od 18.05.2026
Jamstvo: 1 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
pametni projektor s 400 ANSI i Dolby Audio
VANKYO Performance V700G
- 400 ANSI lumena: Dvostruko svjetliji od standardnih modela, idealan za svijetle prostorije i vanjsku upotrebu.
- Izvorna 1080P rezolucija: Oštra i detaljna slika za filmove, igre i prezentacije.
- Dolby Audio: Dva ugrađena 8W zvučnika pružaju moćan surround zvuk.
- PixPerfect automatske postavke: Automatsko fokusiranje, korekcija keystonea, izbjegavanje prepreka i poravnanje slike.
- Ugrađeni Google TV: Personalizirani sadržaj, korisnički profili i tisuće aplikacija iz Google Play trgovine.
| Tip proizvoda | Projektori |
| Brand | Vankyo |
| Jamstvo | 1 god |
| Tehnologija | LCD |
| Nativna rezolucija | 1920 x 1080 |
| Maksimalna rezolucija | 1920 x 1080 |
| Omjer slike | 16:9 |
| Svjetlina (ANSI) | 400 lm |
| Tip lampe | LED |
| Minimalna udaljenost projekcije (m) | 1.5 |
| Maksimalna udaljenost projekcije (m) | 4.5 |
| Minimalna Dijagonala Slike | 36 |
| Maksimalna Dijagonala Slike (inch) | 200 |
| Duljina | 24.8 |
| Širina | 17.6 cm |
| Visina | 9.4 cm |
| Masa | 1.58 kg |
| Wireless | Da |
| Zvučnik | Da |