Hisense 40" DLED Smart TV 40A4S, Full HD, VIDAA Smart, 60Hz Game ModeID EK000850185
Hisense 40" DLED Smart TV 40A4S, Full HD, VIDAA Smart, 60Hz Game ModeID: EK000850185
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi 5% popusta u košarici na sve načine plaćanja!
Više saznaj ovdje!
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 269,00 €
- Cijena
- 249,00 €
Dodatnih 5% u košarici
Cijena za prvih 100 kupaca
236,55 €
Dostavljamo već od 02.06.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | 60Hz VRR |
| VESA standard | 100 x 200 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta zaslona | LED |
| Bluetooth | Ne |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | F |
| Operativni sustav | VIDAA |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | DLED |
| Rezolucija | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Osvjetljenje | Pozadinsko |
| HDMI 2.0 | 2 kom |
| Dijagonala | 40 inch/100 cm |