Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense 55" ULED Mini-LED TV 55U7NQ, 4K UHD, VIDAA Smart TV, Full Array Local DimmingID EK000611627
Hisense 55" ULED Mini-LED TV 55U7NQ, 4K UHD, VIDAA Smart TV, Full Array Local DimmingID: EK000611627
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
Ostvari 2 + 3 godine produžene garancije registracijom proizvoda u roku od 30 dana od kupovine.
Registracija i svi detalji promocije dostupni su ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 899,00 €
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | 144Hz Game Mode PRO |
| VESA standard | 400 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta zaslona | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sustav | VIDAA |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | MINI LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| HDMI 2.0 | 4 kom |
| Dijagonala | 55 inch/140 cm |