Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Hisense 55" OLED TV 55A85N, 4K UHD, VIDAA Smart TV, 120Hz Ultra Motion, Infinite BlacksID EK000774356
Hisense 55" OLED TV 55A85N, 4K UHD, VIDAA Smart TV, 120Hz Ultra Motion, Infinite BlacksID: EK000774356
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
Ostvari 2 + 3 godine produžene garancije registracijom proizvoda u roku od 30 dana od kupovine.
Registracija i svi detalji promocije dostupni su ovdje.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 899,00 €
- Cijena
- 699,00 €
Hisense 55" OLED TV 55A85N, 4K UHD, VIDAA Smart TV, 120Hz Ultra Motion, Infinite Blacks
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
Hisense 55" OLED TV 55A85N, 4K UHD, VIDAA Smart TV, 120Hz Ultra Motion, Infinite Blacks
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| VESA standard | 300 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta zaslona | OLED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 120 Hz |
| Energetska klasa | G |
| Operativni sustav | VIDAA |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Pozadinsko |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Dijagonala | 55 inch/140 cm |