Hisense 75" LED TV 75A6Q, 4K UHD, VIDAA Smart TV, AI 4K Upscaler, AI Smooth MotionID EK000711865
Hisense 75" LED TV 75A6Q, 4K UHD, VIDAA Smart TV, AI 4K Upscaler, AI Smooth MotionID: EK000711865
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 749,00 €
- Cijena
- 679,00 €
Dostavljamo već od 14.04.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Hisense |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| Ostalo | Game Mode PLUS |
| VESA standard | 400 x 300 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta zaslona | LED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sustav | VIDAA |
| TV tuner | DVB-T2/T/C/S2/S |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Pozadinsko |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Dijagonala | 75 inch/190 cm |