Samsung 65" OLED TV QE65S95D, 4K UHD, Tizen Smart TV, NQ4 AI Gen2 ProcessorID EK000595352
Samsung 65" OLED TV QE65S95D, 4K UHD, Tizen Smart TV, NQ4 AI Gen2 ProcessorID: EK000595352
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
Iskoristi mogućnost plaćanja do 24 rate!
- Cijena
- 2.199,00 €
SAMSUNG OLED TV QE65S95DATXXH - 4K (3,840 x 2,160), Neural Quantum Procesor 4K, OLED HDR Pro, Motion Xcelerator Tehnologija, Dolby Atmos, Operativnu sustav: Tizen, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI: 4, USB: 3...
Saznaj više
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
SAMSUNG OLED TV QE65S95DATXXH - 4K (3,840 x 2,160), Neural Quantum Procesor 4K, OLED HDR Pro, Motion Xcelerator Tehnologija, Dolby Atmos, Operativnu sustav: Tizen, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI: 4, USB: 3, CI Slot, Infinity One Dizajn, (Š x V x D): 144,35 x 82,94 x 1,10 cm, VESA: 400 x 300 mm.
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Samsung |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| VESA standard | 400 x 300 |
| USB 2.0 | 3 kom |
| Vrsta zaslona | OLED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 100 Hz |
| Operativni sustav | Tizen |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | OLED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 2.0 | 4 kom |
| Dijagonala | 65 inch/165 cm |