Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
Osvoji 1.000 € svaki mjesec
Kupi u APPu
Nagradna igra
Preuzmi aplikaciju
SONY 43" BRAVIA 3 Direct LED TV K43S35BP.CEI, 4K UHD, Google Smart TV, HDRID EK000856431
SONY 43" BRAVIA 3 Direct LED TV K43S35BP.CEI, 4K UHD, Google Smart TV, HDRID: EK000856431
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Cijena
- 529,00 €
Dostavljamo već od 27.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Vaš proizvod je dodan u košaricu
Pregled narudžbe
Moglo bi vas zanimati i ovo
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Sony |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| VESA standard | 200 x 200 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta zaslona | LCD |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 50 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sustav | Android |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| HDMI 2.0 | 4 kom |
| Dijagonala | 43 inch/109 cm |