TCL 75" QD-Mini LED TV 75C8K, 4K UHD, Google Smart TV, Dolby Vision IQ, HDR10+ID EK000751825
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
Ostvari dodatne 3 g. jamstva registracijom unutar 30 dana od kupovine. Više ovdje. Prve 2 g. jamstva TV ima puni KASKO.
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
- Najniža cijena u prethodnih 30 dana
- 2.099,00 €
- Cijena
- 1.699,00 €
Dostavljamo već od 18.05.2026
Jamstvo: 2 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
TCL TV C8K Premium QD-
MiniLED TV
- Precizno zatamnjenje serije do 1680 zona
- Visoka HDR svjetlina
- QLED
- CrystGlow WHVA Panel
- 144Hz Native Refresh Rate
- Bang & Olufsen zvuk
- Tanak i integrirani dizajn
QLED s Mini LED
TCL-ov QD-Mini LED spaja prednosti QLED i OLED tehnologija, pretvarajući tradicionalno pozadinsko osvjetljenje u rasvjetu gotovo na razini piksela. Također koristi vodeću svjetsku QLED tehnologiju, nudeći kontrast i raspon boja usporediv s OLED-om, uz višu vršnu svjetlinu i duži životni vijek. Ovo predstavlja buduću tehnologiju zaslona velikih dijagonala.
Mini LED TV: Eliminator aureole
TCL-ova tehnologija halo kontrole cijelog područja pokriva cijeli put od stvaranja svjetlosti do prikaza, integrirajući visokoučinkovite svjetleće čipove i vlastitu tehnologiju leća, u kombinaciji s Micro-OD, algoritmima kontrole svjetla i sjene te vrhunskom HVA panel tehnologijom. Preciznom kontrolom svjetla na razini sustava učinkovito rješava problem aureole i pruža vrhunsko iskustvo gledanja.
Ovladavanje svjetlom i tamom, hvatanje sitnih detalja
U usporedbi s prethodnom generacijom konvencionalnih svjetlećih čipova, TCL-ov revolucionarni Powerful Light-emitting Chip značajno poboljšava svjetlinu i energetsku učinkovitost, reproducirajući prirodne svijetle i tamne scene s jasnoćom.
Obogaćeni detalji svjetla i tame, realističnija reprodukcija slike
U kombinaciji s karakteristikama ljudske percepcije i informacijama o pikselima slike, detalji osvjetljenja optimizirani su za SDR i HDR signale, dok su detalji i kontrast svijetlih i tamnih scena uvelike poboljšani. Uživajte u realnijim svjetlosnim efektima streaming sadržaja na TCL TV-u.
Specifikacije
| Brand | TCL |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 2 god |
| VESA standard | 400 x 400 |
| USB 2.0 | 1 kom |
| Vrsta zaslona | Mini LED |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 144 Hz |
| Energetska klasa | D |
| Operativni sustav | Google TV |
| TV tuner | DVB-T2/C/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | MINI LED |
| Rezolucija | 3840 x 2160 (4K) |
| Osvjetljenje | Direktno |
| Dijagonala | 75 inch/190 cm |