Tesla 24" DLED TV 24E655BHS, HD Ready, Google Smart TVID EK000857482
U APPu kupi i tisućicu pokupi! Registriraj se, obavi kupnju u aplikaciji u iznosu većem od 50 € i automatski ulaziš u izvlačenje za nagradu od 1000 €.
Više saznaj ovdje.
Kupnjom televizora i jednog od odabranih Vogel's nosača dobivaš 20% popusta na nosač!
Potrebno je ubaciti televizor i odabrani nosač u košaricu. Ponuda vrijedi do 31.07.2026. ili do isteka zaliha.
Kupujte na rate: Do 12 rata do 800 € / do 24 rate iznad 800 €
- Cijena
- 179,00 €
Dostavljamo već od 22.05.2026
Jamstvo: 3 god
Platite gotovinom pri preuzimanju, Internet bankarstvom, karticama jednokratno i na rate
Povrat robe moguć unutar 14 dana
Moglo bi vas zanimati i ovo
Rezolucija
HD
Smart OS
Google TV
Boja
Crna
Veličina ekrana
24
SUPERIORNO ISKUSTVO UZ BESKRAJNU ZABAVU
Doživite živopisne i bogate boje uz E655 seriju televizora. Uz jednostavno i intuitivno sučelje te brojne opcije zabave, brzo ćete pristupiti omiljenom sadržaju – bilo da gledate filmove, igrate igre ili istražujete aplikacije.
GOOGLE TV – ZABAVA PRILAGOĐENA VAMA
Google TV objedinjuje vaše omiljene streaming servise, TV kanale i aplikacije u jednoj platformi. Uz personalizirane preporuke i pristup više od 10.000 aplikacija poput Netflixa, Disney+, Prime Video, YouTubea, Apple TV-a i HBO Maxa te podršku za Google Assistant, vaš sadržaj je uvijek nadohvat ruke – putem daljinskog ili glasovne komande.
GOOGLE CAST & BLUETOOTH POVEZIVANJE
Uz Google Cast jednostavno prenosite sadržaj s vašeg telefona na veliki ekran bez gubitka kvalitete, dok vaš uređaj ostaje slobodan za druge zadatke. Bluetooth omogućuje brzo povezivanje slušalica, zvučnika i drugih uređaja za potpuno bežično iskustvo.
ELEGANCIJA I PRAKTIČNOST
Moderan frameless dizajn pruža elegantan izgled i bolje iskustvo gledanja, dok centralno postolje omogućuje jednostavno uklapanje u različite prostore. Pametni Bluetooth daljinski upravljač osigurava jednostavno upravljanje i brz pristup aplikacijama.
HOTEL MODE
Idealno rješenje za hotele i apartmane – omogućuje ograničavanje pristupa određenim postavkama, ulazima i opcijama reprodukcije te zaključavanje zvučnih postavki za dosljedno korisničko iskustvo.
TEHNIČKE SPECIFIKACIJE
| Rezolucija | HD |
|---|---|
| Smart OS | Google TV |
| Boja | Crna |
| Veličina ekrana | 24 |
| Serija | E655 |
| Model | 24E655BHS |
| Tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Kontrast | 1200:1 |
| Kut gledanja | 178° (H) / 178° (V) |
| Jačina zvučnika | 2x5W box zvučnici |
| HDMI | 3 |
| USB | 2 |
| HDR10 | Da |
| Tip proizvoda | Televizori |
| Brand | Tesla |
| Boja | Crna |
| Jamstvo | 3 god |
| Ostalo | Google Smart TV |
| VESA standard | 100 x 100 |
| USB 2.0 | 2 kom |
| Vrsta zaslona | VA |
| Bluetooth | Da |
| Osvježavanje slike [Hz] | 60 Hz |
| Energetska klasa | E |
| Operativni sustav | Google TV |
| WiFI ugrađen | Da |
| TV tuner | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Tip TV-a | SMART |
| Tehnologija | DLED |
| Rezolucija | 1366 x 768 (HD) |
| HDMI 2.0 | 3 kom |
| Dijagonala | 24 inch/60 cm |